Има живот со ХИВ

Човек од Келн Натура

R$ 128,90

Натура Човекот

ОПИС

Свежината на комбинацијата на ароматични билки со ѓумбир и морско оревче, во рамнотежа со допир на топли шуми, ја буди и обновува енергијата во овој мирис што ве придружува во секое време од денот. За вистински и цели мажи, ослободени од стандарди и стереотипи.

Мирисна патека

Вуди

Интензитет

Умерено, за да го почувствуваат блиските. Ве придружува во секое време од вашиот ден.

Главни состојки

Сандалово дрво, кедар, ѓумбир, босилек, морско оревче, црн пипер

Како да се користи

Секој има уникатен начин на парфем. Но, за да го искористиме целосно потенцијалот на мирисот, нашиот совет е да го нанесеме на места како што се зглобот, вратот и зад ушите.

Содржина: 100 мл.

4 на залиха (може да се нарача)

опис

Натура Човекот

ОПИС

Свежината на комбинацијата на ароматични билки со ѓумбир и морско оревче, во рамнотежа со допир на топли шуми, ја буди и обновува енергијата во овој мирис што ве придружува во секое време од денот. За вистински и цели мажи, ослободени од стандарди и стереотипи.

Мирисна патека

Вуди

Интензитет

Умерено, за да го почувствуваат блиските. Ве придружува во секое време од вашиот ден.

Главни состојки

Сандалово дрво, кедар, ѓумбир, босилек, морско оревче, црн пипер

Како да се користи

Секој има уникатен начин на парфем. Но, за да го искористиме целосно потенцијалот на мирисот, нашиот совет е да го нанесеме на места како што се зглобот, вратот и зад ушите.

Содржина: 100мл.

Дополнителни информации

тежина 0.135 кг
Димензии × × 10 05 10 см

Проценки

Сè уште нема прегледи

Само најавени клиенти кои го купиле овој производ можат да остават преглед.

Здраво, би сакал да добивам ажурирања? Да или не! :-)
Разрешува
Дозволи известувања